Dołącz do nas

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do zapoznania się z ofertą Akademii Przedszkolaka „Małe Orły” oraz do odwiedzenia osobiście naszej placówki. Odwiedzając nas będą Państwo mogli przekonać się o uroku tego miejsca, a także o spełnianiu przez nas wszelkich wymogów bezpieczeństwie.

Lokal, w którym mieści się nasza placówka, spełnia zarówno wymogi przeciw pożarowe, jak i higieniczne. W salach znajdują się pomoce dydaktyczne i zabawki posiadające niezbędne atesty oraz stymulujące rozwój dziecka. Łazienki, które znajdują się bezpośrednio przy każdej z sal, zostały zaprojektowane pod kątem potrzeb małych dzieci. Przed budynkiem znajduje się duży plac zabaw, na którym dzieci spędzają aktywnie czas przez cały rok.

Dodatkowo w ramach czesnego dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego i hiszpańskiego, zajęciach taneczno-rytmicznych, logopedycznych, warsztatach teatralnych, eksperymentach oraz koncertach muzycznych.

Serdecznie zapraszamy do nas wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat :)

Szczegółowe informacje i zapisy w biurze przedszkola lub pod numerem telefonu: 609-308-451.